portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Przy Rolnej - sprawy osiedlowe » Forum » zabudowa miejsca postojowego I etap
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

zabudowa miejsca postojowego I etap

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Bagins 
   

VIP


Dołączył: Czw Lip 03, 2014 14:49
Posty: 568
Skąd: Osiedle Przy Rolnej

PostWysłany: Śro Lis 09, 2016 15:00    Temat postu: Re: zabudowa miejsca postojowego I etap

rkali68 napisał:
Też mam wątpliwości czy można taką szafę postawić bez zgody jakiegoś "organu"

No własnie - jakiego organu?! Na zdrowy rozsądek, jak tak sobie tu dyskutujemy, to można sobie postawić co się chce na swoim miejscu, ale zawsze pozostaje jakieś ALE.
Nie wiadomo kogo się pytać, nikt nie chce dać jednoznacznej odpowiedzi. Póki nic nie ma to jest ok, ale znając życie jak postawimy, to zaraz ktoś się odezwie, że "nie wolno" i powoła się na jakieś przepisy - czy to p.poż., czy to brak zgody współwłaścicieli hali, niezgodność z projektem biura projektowego, czy jeszcze coś innego.
Nie mam pojęcia jak to ugryźć żeby było dobrze.
rkali68 
   

Stały bywalec


Wiek: 55
Dołączył: Pią Gru 05, 2014 20:45
Posty: 53
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 11:53    Temat postu: Re: zabudowa miejsca postojowego I etap

Czy w temacie postawienia czegoś na kształt mini komórki lokatorskiej na miejscu postojowym pojawiły się nowe informacje, możliwości?
1login 
   

VIP


Wiek: 102
Dołączył: Wto Sty 20, 2015 11:39
Posty: 938
Skąd: z nieba

PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 12:14    Temat postu: Re: zabudowa miejsca postojowego I etap

Nic ale ja bym zaryzykował. Tylko czekam na to aż ktoś się zdecyduje i się chętnie podłączę pod zamówienie.
Bagins 
   

VIP


Dołączył: Czw Lip 03, 2014 14:49
Posty: 568
Skąd: Osiedle Przy Rolnej

PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 12:31    Temat postu: Re: zabudowa miejsca postojowego I etap

Poczekajmy. Może nowy administrator będzie miał większą wiedzę w tych sprawach oraz większe "kompetencje" od Mastersa i określi się jednoznacznie lub podpowie/zadziała w tej sprawie, żeby można było sobie taki box metalowy, bez wiercenia, postawić.
1login 
   

VIP


Wiek: 102
Dołączył: Wto Sty 20, 2015 11:39
Posty: 938
Skąd: z nieba

PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 13:18    Temat postu: Re: zabudowa miejsca postojowego I etap

Według mnie czy to szafa stoi czy auto to żadna różnica. W bagażniku też mogę trzymać środki łatwopalne (a raczej każdy je ma chociażby w baku).

No ja mogę poczekać bo aż tak mi się nie spieszy ale jakby była okazja to w każdej chwili jestem chętny na zakup szafy z innymi sąsiadami.
Bagins 
   

VIP


Dołączył: Czw Lip 03, 2014 14:49
Posty: 568
Skąd: Osiedle Przy Rolnej

PostWysłany: Pią Lut 10, 2017 8:06    Temat postu: Re: zabudowa miejsca postojowego I etap

@ login1 Dobrze, że zacząłeś wypowiedź od stwierdzenia "według mnie". Wg mnie też, ALE potem przyjdzie strażak na kontrolę p.poż. i powie, że trzeba to usunąć, bo coś tam. Albo administracja powie, że zgodnie z regulaminem porządkowym uchwały wspólnoty, przepisami p.poż. to nie może tu stać itd.
Na logikę powinno być po naszemu, ale wiemy jak ten świat jest skonstruowany.

Oczywiście kwestią dyskusyjną pozostają możliwości wyegzekwowania usunięcia boxa przez administrację czy straż pożarną, bo wątpię, żeby poza pismami mogli coś z tym zrobić lub nawet jeśli by mogli to czy by zrobili.
1login 
   

VIP


Wiek: 102
Dołączył: Wto Sty 20, 2015 11:39
Posty: 938
Skąd: z nieba

PostWysłany: Pią Lut 10, 2017 14:16    Temat postu: Re: zabudowa miejsca postojowego I etap

Skoro stoją w wielu miejscach postojowych na różnych inwestycjach to przyjmuję, że już wiele osób się tym interesowało. Poza tym chyba (dobrze, że piszę chyba Wink) firma co sprzedaje jako, że można to chyba (znowu chybaSmile) można Smile

Spoko aż tak mi się nie spieszy, możemy poczekać na nowego/starego? administratora żeby to ogarnął.
papciu 
   

VIP


Wiek: 44
Dołączył: Sob Lis 29, 2014 3:16
Posty: 622
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Lut 11, 2017 1:10    Temat postu: Re: zabudowa miejsca postojowego I etap

1login napisał:
Skoro stoją w wielu miejscach postojowych na różnych inwestycjach to przyjmuję,


Nie mam nic przeciwko tym szafom ale właśnie taki tok myślenia został przyjęty przy ustalaniu planu finansowego i wyszło jak wyszło. Jak Wam się nie spieszy to lepiej poczekać.
1login 
   

VIP


Wiek: 102
Dołączył: Wto Sty 20, 2015 11:39
Posty: 938
Skąd: z nieba

PostWysłany: Sob Lut 11, 2017 21:53    Temat postu: Re: zabudowa miejsca postojowego I etap

Skoro to jest szafa garażowa to chyba nie jest to jak deska do krojenia, którą nie da się kroić Wink
pakaga 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Paź 17, 2016 18:42
Posty: 10
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 10:28    Temat postu: Re: zabudowa miejsca postojowego I etap

Czy udało się komuś postawić tę szafę? Nie mam komórki lokatorskiej, więc poważnie się zastanawiam nad tym rozwiązaniem- etap IV
Bagins 
   

VIP


Dołączył: Czw Lip 03, 2014 14:49
Posty: 568
Skąd: Osiedle Przy Rolnej

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 11:46    Temat postu: Re: zabudowa miejsca postojowego I etap

W naszej wspólnocie nikt nie ma takowej.
Pogadaj z ASMĄ i Budimexem - ciekaw jestem co powiedzą.
papciu 
   

VIP


Wiek: 44
Dołączył: Sob Lis 29, 2014 3:16
Posty: 622
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 15:35    Temat postu: Re: zabudowa miejsca postojowego I etap

1login napisał:
Skoro to jest szafa garażowa to chyba nie jest to jak deska do krojenia, którą nie da się kroić Wink


No ale nikt inteligentny nie zamówi szafy wysokiej na 2,10m skoro ma tylko miejsca na 2 metrową.
Bagins 
   

VIP


Dołączył: Czw Lip 03, 2014 14:49
Posty: 568
Skąd: Osiedle Przy Rolnej

PostWysłany: Śro Lis 08, 2017 8:06    Temat postu: Re: zabudowa miejsca postojowego I etap

Większość takich boxów na regulowaną wysokość, ale potem samochód może się nie zmieścić. Albo zmieści się obecny, ale samochód co jakiś czas się zmienia.
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama