portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Przy Rolnej - sprawy osiedlowe » Forum » Dom mieszkalny przy ul. Czwartaków
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Dom mieszkalny przy ul. Czwartaków

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
MariuszN 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Wrz 16, 2015 17:01
Posty: 34
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 22:00    Temat postu: Dom mieszkalny przy ul. Czwartaków

Witam sąsiadów,
czy ktoś może dopytywał się administracji o dom mieszkalny który ma zostać wybudowany przy ul. Czwartaków 24A?
AgnieszkaZRolnej 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Wto Cze 14, 2016 22:56
Posty: 34
Skąd: Poznań przy Rolnej

PostWysłany: Sob Mar 11, 2017 12:43    Temat postu: Re: Dom mieszkalny przy ul. Czwartaków

Nie dopytywałam, ale przyznam że interesuje mnie temat przejścia pieszego skrótem na Czwartaków. Sprawdziłam że ten odcinek drogi jest w Zarządzie ZDM, więc może zgodziliby się na ruch pieszy z Osiedla (w końcu ścieżka jest doprowadzona, tylko furtki nie mamy). Ktoś się jeszcze orientował w temacie?
klacol 
   

Bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Śro Cze 15, 2016 13:42
Posty: 32
Skąd: Poznań-Przy Rolnej

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 18:35    Temat postu: Re: Dom mieszkalny przy ul. Czwartaków

Dodatkowa bramka to dodatkowe ryzyko wejścia obcych osób na teren osiedla (biorąc pod uwagę to, jak często bramki się psują), zwłaszcza od tak słabo oświetlanego zaułka.
grzegorzaldona 
   

Forum Ekspert


Dołączył: Wto Kwi 21, 2015 19:00
Posty: 427
Skąd: Poznań Rolna

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 19:17    Temat postu: Re: Dom mieszkalny przy ul. Czwartaków

i do tego nasz chodnik jest tam doprowadzony od samego końca osiedla, więc nie wiem, czy jest sens instalować furtkę - żeby tam dojść należy obejść od tyłu całe osiedle, przez co nie specjalnie skróci się droga
AgnieszkaZRolnej 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Wto Cze 14, 2016 22:56
Posty: 34
Skąd: Poznań przy Rolnej

PostWysłany: Śro Mar 15, 2017 21:39    Temat postu: Re: Dom mieszkalny przy ul. Czwartaków

Z etapu drugiego idąc na plac zabaw, czy do żłobka byłoby bliżej. Co do bezpieczeństwa, to może w momencie planowania lokalizacji kamer warto by było to razem skoordynować...
klacol 
   

Bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Śro Cze 15, 2016 13:42
Posty: 32
Skąd: Poznań-Przy Rolnej

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 8:51    Temat postu: Re: Dom mieszkalny przy ul. Czwartaków

Wg. google.maps różnicy wynosi dokładnie 185 metrów (licząc od punktu między blokami 33 i 35), idąc pieszo 2 min w przypadku gdy idzie się schodami. Z wózkiem różnica będzie jeszcze mniejsza. Więc jak widać oszczędność znikoma, a generuje jedynie dodatkowe koszty i zmniejszająca bezpieczeństwo.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama