portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Przy Rolnej - sprawy osiedlowe » Forum » rolna IV - uprawnienia
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

rolna IV - uprawnienia

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
niemalekko 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Kwi 03, 2017 17:13
Posty: 74
Skąd: poznan

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 17:16    Temat postu: rolna IV - uprawnienia

hej,

kto moze mi nadac odpowiednie uprawnienia do czytania spraw z forum dla mieszkancow?

pzdr,
czarownik 
   

VIP


Dołączył: Czw Sty 29, 2015 21:30
Posty: 559
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 17:37    Temat postu: Re: rolna IV - uprawnienia

Bez wpisu w Księdze Wieczystej, nie dajemy uprawnień - więc musisz poczekać jeszcze Wink
Chyba, że zależy Ci na jakiejś sprawie - więc daj tutaj znać.
DamianB 
   

VIP


Wiek: 36
Dołączył: Czw Sie 14, 2014 17:11
Posty: 745
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 22:34    Temat postu: Re: rolna IV - uprawnienia

Jak już będziesz miał podpisaną umowę deweloperską to odezwij się do sąsiada Darth07. Jak tylko pojawi się wpis w KW nada Ci uprawnienia do przeglądania części tylko dla mieszkańców.
niemalekko 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Kwi 03, 2017 17:13
Posty: 74
Skąd: poznan

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 1:12    Temat postu: Re: rolna IV - uprawnienia

mam juz podpisany akt notarialny i umowe deweloperska.

generalnie szlag mnie trafia z tym calym budimexem. nie mozna nic zalatwic, czy komus udalo sie zdobyc konkretna karte standardow oraz specyfikacje uzytych materialow budowlanych. to co przedstawiaja w prospekcie emisyjnym to jakas kpina.

pozdr
DamianB 
   

VIP


Wiek: 36
Dołączył: Czw Sie 14, 2014 17:11
Posty: 745
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 7:38    Temat postu: Re: rolna IV - uprawnienia

W takim razie odezwij się do Darth07 Smile
Na 4 stronie jest wątek założony przez niego: Dostęp do części forum "Tylko dla mieszkańców". Niestety nie dało się go przykleić na początku listy tematów więc uciekł już gdzieś dalej. Napisz do niego PM i jak zweryfikuje Twoje dane to da Ci dostęp. Od razu przestrzegam, że będzie pytał o kilka rzeczy, które nie każdy z początku chce mu podać. Ale tak naprawdę te wszystkie dane są w Księgach Wieczystych więc on je i tak widzi tylko chce je zweryfikować - więc nie ma się czego bać tylko napisać mu to wszystko Smile
niemalekko 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Kwi 03, 2017 17:13
Posty: 74
Skąd: poznan

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 9:23    Temat postu: Re: rolna IV - uprawnienia

dzieki Damian, juz napisalem do niego, czekam teraz na odpowiedz Smile
MajkiRolna 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Lut 24, 2016 10:37
Posty: 143
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 9:58    Temat postu: Re: rolna IV - uprawnienia

Daj znać czy Ci się udało proszę.

Ja już dawno temu po podpisaniem aktów i umowy deweloperskiej prosiłem o nadanie dostępu, ale kolega Darth był nieugięty Razz
duckingman 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Nie Sie 14, 2016 0:16
Posty: 168
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 10:07    Temat postu: Re: rolna IV - uprawnienia

Czy dobrze zrozumiałem, że wystarczy mieć umowę deweloperską (wpis do KW mam już od dawna) by dostać się do części tylko dla mieszkańców? Dotąd myślałem, że trzeba mieć ostateczny akt notarialny Smile
MajkiRolna 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Lut 24, 2016 10:37
Posty: 143
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 10:33    Temat postu: Re: rolna IV - uprawnienia

No moim zdaniem ostateczny akt notarialny. Bo mi nie udało się dostać dostępu jak do tej pory. Chyba, że mnie administrator nie lubi Razz
duckingman 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Nie Sie 14, 2016 0:16
Posty: 168
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 10:36    Temat postu: Re: rolna IV - uprawnienia

Napisałem do niego więc się okaże jak to jest Smile
niemalekko 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Kwi 03, 2017 17:13
Posty: 74
Skąd: poznan

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 11:53    Temat postu: Re: rolna IV - uprawnienia

chyba cos jest nie tak z tym forum...patrze sobie w skrzynke elementow wyslanych i nie widze zadnej z najnowszych wiadomosci, ktore wyslalem np. do Darth'a07 ;/
czarownik 
   

VIP


Dołączył: Czw Sty 29, 2015 21:30
Posty: 559
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 12:27    Temat postu: Re: rolna IV - uprawnienia

Kolega nie jest w stanie codziennie zaglądać na forum, ma obowiązki. Trochę problematyczni są ludzie z mojeosiedle.pl - ciężko jest zdobyć drugiego admina i dodatkowe uprawnienia.
Myśleliśmy, żeby przenieść forum na własny serwer, ale sporo ludzi ma ten adres i pytanie czy jest w ogóle sens. Postaramy się mu dać znać o dostępach.
Musicie nas trochę zrozumieć z tym forum zamkniętym - najpierw mieliśmy problemy z firmą którą wybrał Budimex jak i z samym Budimex'em i chcieliśmy móc prowadzić o tym dyskusje w części zamkniętej.
Bardzo możliwe że będziecie mieli takie same problemy i wtedy docenicie tą możliwość.
niemalekko 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Kwi 03, 2017 17:13
Posty: 74
Skąd: poznan

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 14:26    Temat postu: Re: rolna IV - uprawnienia

nie mam zadnych zastrzezen, doskonale rozumiem sytuacje. budimex jak kazdy deweloper im wiecej lokator wysadzi na drzewo tym mniej problemow i ostatecznie wiekszy zysk.
Bagins 
   

VIP


Dołączył: Czw Lip 03, 2014 14:49
Posty: 568
Skąd: Osiedle Przy Rolnej

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 14:46    Temat postu: Re: rolna IV - uprawnienia

Podobnie z wrzucaniem zdjęć - nie działa od kilku miesięcy i nic z tym zrobić nie możemy.
Zgłoszone i pałeczka leży po stronie zarządzających mojeosiedle.pl , a oni nic z tym nie robią.
duckingman 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Nie Sie 14, 2016 0:16
Posty: 168
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 15:00    Temat postu: Re: rolna IV - uprawnienia

Darth07 mi napisał, że dziś wieczorem da mi dostęp do zamkniętej części więc raczej problemów ze skomunikowaniem się z nim nie ma Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama