portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Przy Rolnej - sprawy osiedlowe » Forum » Rozliczenie roczne SANTER
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Rozliczenie roczne SANTER

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Lokator_II_etap 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Maj 01, 2016 22:17
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 7:40    Temat postu: Rozliczenie roczne SANTER

Czy ktoś wie na jakim etapie jest rozliczenie roczne opłat czynszowych przez Santer?
Mają czas do końca lutego i oczywiście robią wszystko po linii najmniejszego oporu.
AnnaMichalska 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Śro Cze 15, 2016 10:33
Posty: 42
Skąd: Poznań Rolna

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 10:04    Temat postu: Re: Rozliczenie roczne SANTER

Mieliśmy nadzieję, że uchwały z listopada (w tym dotyczące obniżki zaliczek) zostaną szybciej przegłosowane. Stąd takie oczekiwanie. Żeby było wiadomo kto ma jakie nadpłaty.

W najbliższych dniach będziemy pukać do drzwi mieszkańców przypominając o głosowaniu pod uchwałami, będziemy mieć przy sobie karty do głosowania.

A tak z ciekawości, Ty zagłosowałeś/łaś?
Lokator_II_etap 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Maj 01, 2016 22:17
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 10:28    Temat postu: Re: Rozliczenie roczne SANTER

Nie, ponieważ nie dostałem karty do głosowania. Poza tym rozliczenie za zeszły rok dotyczy 2017 roku i zmiana uchwały nie ma tu nic do rzeczy.
DamianB 
   

VIP


Wiek: 36
Dołączył: Czw Sie 14, 2014 17:11
Posty: 745
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 10:58    Temat postu: Re: Rozliczenie roczne SANTER

W jaki sposób nie dostałeś kart do głosowania skoro były wysyłane razem z zawiadomieniem o zebraniu w listopadzie?

A zmiana uchwały ma tutaj wszystko do rzeczy bo nie wiadomo w jaki sposób mamy rozliczyć 3 ostatnie miesiące...

Liczymy na to, że w ciągu najbliższych 2 tygodni uda się przegłosować uchwały z listopada. Może chciałbyś/chciałabyś pomóc w zbieraniu głosów?
Lokator_II_etap 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Maj 01, 2016 22:17
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 11:02    Temat postu: Re: Rozliczenie roczne SANTER

Te z listopada dostałem i zagłosowałem. Nie będę wchodził wam w kompetencje.
DamianB 
   

VIP


Wiek: 36
Dołączył: Czw Sie 14, 2014 17:11
Posty: 745
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 11:03    Temat postu: Re: Rozliczenie roczne SANTER

W sumie to pytanie do wszystkich: czy ktoś znajdzie chwilę czasu, żeby popukać do sąsiadów i pozbierać ich podpisy pod uchwałami? Wydrukowane karty do głosowania można odebrać od nas albo umówimy się, że zostawimy część na ochronie.
DamianB 
   

VIP


Wiek: 36
Dołączył: Czw Sie 14, 2014 17:11
Posty: 745
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Lut 24, 2018 9:04    Temat postu: Re: Rozliczenie roczne SANTER

Lokator_II_etap napisał:
Te z listopada dostałem i zagłosowałem. Nie będę wchodził wam w kompetencje.

W jakie kompetencje? Nie wiedziałem, że żeby zapukać do sąsiada i poprosić go o oddanie głosu trzeba mieć jakieś kompetencje...

I takie jeszcze pytanie z ciekawości: skąd wziąłeś termin do końca lutego na rozliczenie roku? Z tego co się orientuję to czas na zebranie roczne (a co za tym idzie rozliczenie poprzedniego roku) jest do końca marca. Ale może wiesz coś o czym nie wiem.
papciu 
   

VIP


Wiek: 44
Dołączył: Sob Lis 29, 2014 3:16
Posty: 622
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 0:05    Temat postu: Re: Rozliczenie roczne SANTER

DamianB napisał:
Z tego co się orientuję to czas na zebranie roczne (a co za tym idzie rozliczenie poprzedniego roku) jest do końca marca. Ale może wiesz coś o czym nie wiem.


I będzie do końca marca zebranie roczne?
DamianB 
   

VIP


Wiek: 36
Dołączył: Czw Sie 14, 2014 17:11
Posty: 745
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 14:31    Temat postu: Re: Rozliczenie roczne SANTER

papciu napisał:
I będzie do końca marca zebranie roczne?


Na razie pod uchwałami mamy ~43%. Mamy nadzieję, że do końca tygodnia uda nam się zebrać 50% i na początku przyszłego tygodnia roześlemy zawiadomienia o zebraniu. Jeśli nie możesz się doczekać, to pomóż zbierać głosy, będzie szybciej.
papciu 
   

VIP


Wiek: 44
Dołączył: Sob Lis 29, 2014 3:16
Posty: 622
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Mar 14, 2018 0:46    Temat postu: Re: Rozliczenie roczne SANTER

DamianB napisał:
Jeśli nie możesz się doczekać, to pomóż zbierać głosy, będzie szybciej.


Pomogę w inny sposób Smile
DamianB 
   

VIP


Wiek: 36
Dołączył: Czw Sie 14, 2014 17:11
Posty: 745
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Mar 14, 2018 9:06    Temat postu: Re: Rozliczenie roczne SANTER

papciu napisał:
Pomogę w inny sposób Smile

Tzn? Smile
rahshi 
   

Bywalec


Wiek: 38
Dołączył: Czw Maj 14, 2015 16:24
Posty: 46
Skąd: poznań

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 16:07    Temat postu: Re: Rozliczenie roczne SANTER

witam
nie dostałem jeszcze rozliczenia (ponieważ santer po raz kolejny nie zmienił mi adresu korespondencyjnego). Widzę tylko to co jest na moim koncie na stronie Santera. czy ktoś mógłby mi wyjaśnić co jest co bo niewiem ile mam zapłacić za czynsz a na infolini nikt nie odbiera.



rozliczenie.png

rozliczenie.png


DamianB 
   

VIP


Wiek: 36
Dołączył: Czw Sie 14, 2014 17:11
Posty: 745
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 16:36    Temat postu: Re: Rozliczenie roczne SANTER

rahshi napisał:
witam
nie dostałem jeszcze rozliczenia (ponieważ santer po raz kolejny nie zmienił mi adresu korespondencyjnego). Widzę tylko to co jest na moim koncie na stronie Santera. czy ktoś mógłby mi wyjaśnić co jest co bo niewiem ile mam zapłacić za czynsz a na infolini nikt nie odbiera.

Proste. W marcu nie płacisz nic i w kwietniu też nie. W maju będziesz musiał zapłacić czynsz pomniejszony o saldo. Na przyszłość: proponowałbym nie wklejać takich rzeczy w dziale do którego dostęp ma cały świat i zamieszczać to w dziale "Tylko dla mieszkańców". I tak z ciekawości: na jaką infolinię dzwoniłeś ?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama