portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Przy Rolnej - sprawy osiedlowe » Forum » Siatka zabezpieczająca balkon dla kota
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Siatka zabezpieczająca balkon dla kota

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Lokator_II_etap 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Maj 01, 2016 22:17
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 20:46    Temat postu: Siatka zabezpieczająca balkon dla kota

Czy ktoś z Was myślał już o takim rozwiązaniu na swój balkon i może polecić dobrą firmę montującą? Ewentualnie czy ktoś szuka takiego rozwiązania i chciałby wspólnie z inną osobą zlecić wykonanie osiatkowania (możliwe są wówczas rabaty).
dom_kota 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Sty 12, 2016 22:15
Posty: 192
Skąd: stąd

PostWysłany: Sob Mar 10, 2018 21:31    Temat postu: Re: Siatka zabezpieczająca balkon dla kota

W internetach znajdziesz wiele "zestawów" do własnoręcznego montażu.
W skład wchodzi siatka (często docinana na wymiar), oraz haczyki z możliwością montażu na klej (Tesa?) do elewacji.
Nowa_na_Rolnej_Blok33 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pon Lip 28, 2014 14:01
Posty: 271
Skąd: Poznania

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 20:08    Temat postu: Re: Siatka zabezpieczająca balkon dla kota

Sami wykonaliście ten montaż? Ile wyszedł łączny koszt? Widzę w bloku 35 w przejściu na samej górze ładnie zrobioną siatkę....mój kot czasem wskakuje na barierki a jestem na 4 piętrze.

Dziękuję z góry za info
Aga
Nowa_na_Rolnej_Blok33 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pon Lip 28, 2014 14:01
Posty: 271
Skąd: Poznania

PostWysłany: Śro Maj 16, 2018 12:22    Temat postu: Re: Siatka zabezpieczająca balkon dla kota

Widziałam wasze dziełoSmile interesuje mnie bardziej to co zostało wykonane w przejściu pomiędzy blokiem 31 a 35 4 piętro ...
MariuszN 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Wrz 16, 2015 17:01
Posty: 34
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 15:56    Temat postu: Re: Siatka zabezpieczająca balkon dla kota

Co prawda u siebie robiłem tylko do barierek bo tyle potrzebowałem, ale bez problemu można zrobić tą siatką + linka stalowa zabezpieczenie całego balkony oczko 28mmx28mm. Koszt ok. 10 zł/m2 z linką, opaskami itp.


2018-05-17 15.15.24.jpg

2018-05-17 15.15.24.jpg


nowaanetka 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Sty 17, 2019 14:33
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 14:47    Temat postu: Re: Siatka zabezpieczająca balkon dla kota

ja mam zamontowane i jestem bardzo zodowolna kot jest troche mniej ale moze przesiadywac na balkonie https://www.siatkidlakotow.pl/montaz-siatki-dla-kota.html
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama