portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Przy Rolnej - sprawy osiedlowe » Forum » czyścioszki z Rolnej
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

czyścioszki z Rolnej

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
pawcia1 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Śro Sty 11, 2017 8:24
Posty: 18
Skąd: Hen hen

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2018 23:11    Temat postu: czyścioszki z Rolnej

Drodzy Mieszkańcy Rolnej 37, 39, 41 serdecznie dziękuje wam za prezent jaki
zostawiliście pod drzwiami mojej komórki lokatorskiej Smile rozumiem że są to opóźnione paczki świąteczne czy też pozostałości świąteczne którymi postanowiliście się ze mną podzielić???

aby dostać się do komórki musiałam niestety zrujnować waszą kompozycje śmieciową, przesunęłam ja bliżej drzwi do śmietnika może teraz będzie bardziej widoczna dla was. Bo rozumiem jak leżało to w kącie nie przeszkadzało wam mieszkańcom?????

Takie osoby mogę krótko nazwać BRUDASAMI. I to jest słabe określenie. Zwyczajnie powinniście się wstydzić. Czytając tematy jakie są zamieszane na forum: szukacie Pań sprzątających bo jak widać nie umiecie sami utrzymać porządku, komentujecie firmę sprzątającą osiedle, że nie umie sprzątać Patrzcie na siebie, to teraz po komentujcie swoje zachowanie

pozdrawiam



20180408_204940.jpg

20180408_204940.jpg





20180408_204935.jpg

20180408_204935.jpg


marra3 
   

Stały bywalec


Dołączył: Sob Gru 13, 2014 15:08
Posty: 55
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2018 23:14    Temat postu: Re: czyścioszki z Rolnej

Proponuję przejrzeć worki w poszukiwaniu jakiegoś rachunku/etykiety z adresem i oddać właścicielom na wycieraczkę Smile
pawcia1 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Śro Sty 11, 2017 8:24
Posty: 18
Skąd: Hen hen

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2018 23:21    Temat postu: Re: czyścioszki z Rolnej

marra3 napisał:
Proponuję przejrzeć worki w poszukiwaniu jakiegoś rachunku/etykiety z adresem i oddać właścicielom na wycieraczkę Smile


w śmieciach "Wiary Poznańskiej" średnio chce mi się grzebać
ale firmie zaradzającej to bym radziła, aby wiedziała komu podnieść czynsz albo położyć worki bezpośrednio na wycieraczce,
johnsnake 
   

Zaglądajacy


Wiek: 33
Dołączył: Czw Cze 08, 2017 18:09
Posty: 18
Skąd: Konin

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 10:43    Temat postu: Re: czyścioszki z Rolnej

Od razu zróbmy sobie cygańskie osiedle, jeszcze tylko trzeba tam nasrać. xD

Jak możemy w ogóle poruszać tematy typu segregacja śmieci (tutaj na forum albo na spotkaniach wspólnoty), jak przyjdzie taki misiek jeden z drugim i walnie efekty uboczne swojego konsumpcjonizmu OBOK POMIESZCZENIA NA ODPADKI (wywalanie mieszanych do kontenera na np. szkło to przy tym małe miki).

Na ścianie obok tego pomieszczenia przykleiłbym te zdjęcia z listą najczęściej padających wymówek typu:

- ja to sprzątnąłem 15 minut później,
- to nie ja, to moja ekipa remontowa, prosiłem ich by tego nie robili,
- wszystkie kontenery były zawalone, to gdzie miałem wyrzucić,
- Zordon mnie potrzebował, musiałem natychmiast teleportować się do bazy.
johnsnake 
   

Zaglądajacy


Wiek: 33
Dołączył: Czw Cze 08, 2017 18:09
Posty: 18
Skąd: Konin

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 7:30    Temat postu: Re: czyścioszki z Rolnej

W sobotę ponownie ktoś zostawił prezent pod wejściem do pomieszczenia z kontenerami.

Sąsiedzie, jeżeli z jakiegoś powodu tak Cię brzydzi wchodzenie do pomieszczenia z kontenerami, to zainwestuj w maskę gazową albo zapłać jakiemuś dzieciakowi, niech raz w tygodniu wyrzuca za Ciebie odpadki. Smile

Uczyń co możesz, żeby świeżo oddanego osiedla nie przekształcać w jakieś biedne getto. Wink



mieci.jpg

mieci.jpg


dom_kota 
   

Forumowicz


Dołączył: Wto Sty 12, 2016 22:15
Posty: 192
Skąd: stąd

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 21:07    Temat postu: Re: czyścioszki z Rolnej

A może ktoś myśli, że to znowu zamknięte drzwi do pomieszczenia z kontenerami? Zdziwiony
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama