portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Przy Rolnej - sprawy osiedlowe » Forum » Spółdzielnia Mieszkaniowa budynek 41
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Spółdzielnia Mieszkaniowa budynek 41

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Slodka 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Pon Sty 02, 2017 13:56
Posty: 5
Skąd: Konin-Ślesin

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 17:37    Temat postu: Spółdzielnia Mieszkaniowa budynek 41

Hej, mam pytanie dotyczące spółdzielni mieszkaniowej. Od maja chce wynająć mieszkanie i zgłosić do spółdzielni liczbę osób i zaliczki na wodę i ogrzewanie. Ma może ktoś jakieś namiary na spółdzielnię i doradzi co zgłaszać( ilość )?
MajkiRolna 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Lut 24, 2016 10:37
Posty: 143
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 9:50    Temat postu: Re: Spółdzielnia Mieszkaniowa budynek 41

Pisz tutaj: krzysztof.rojek@asma.com.pl

A co zgłaszać? Prawdę Very Happy. Jak będziesz miała 3 osoby to zgłoś trzy, jak 2 to dwie itd...
Slodka 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Pon Sty 02, 2017 13:56
Posty: 5
Skąd: Konin-Ślesin

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 16:45    Temat postu: Re: Spółdzielnia Mieszkaniowa budynek 41

MajkiRolna napisał:
Pisz tutaj: krzysztof.rojek@asma.com.pl

A co zgłaszać? Prawdę Very Happy. Jak będziesz miała 3 osoby to zgłoś trzy, jak 2 to dwie itd...



Dzięki, właśnie rozmawiałam z KR i musze zlożyc kartę lokalu.
Prawdę i tylko prawdę, ...😂
Chodzi mi głównie o to jaki jest koszt czynszu administracyjnego i koszt innych opłat związanych z mieszkaniem, gdyż chce te opłaty wpisać w umowę najmu.
Ktoś? Coś? 2 osoby 35m2
papciu 
   

VIP


Wiek: 44
Dołączył: Sob Lis 29, 2014 3:16
Posty: 622
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 23:46    Temat postu: Re: Spółdzielnia Mieszkaniowa budynek 41

Slodka napisał:
Hej, mam pytanie dotyczące spółdzielni mieszkaniowej. Od maja chce wynająć mieszkanie i zgłosić do spółdzielni liczbę osób i zaliczki na wodę i ogrzewanie. Ma może ktoś jakieś namiary na spółdzielnię i doradzi co zgłaszać( ilość )?


Hmm nie ogarniam. Jesteś właścicielem mieszkania i nie wiesz że nie ma spółdzielni tylko zarząd/administrator wspólnoty?

Slodka napisał:
Chodzi mi głównie o to jaki jest koszt czynszu administracyjnego i koszt innych opłat związanych z mieszkaniem, gdyż chce te opłaty wpisać w umowę najmu.
Ktoś? Coś? 2 osoby 35m2


No i znowu nie rozumiem jak można nie wiedzieć ile się płaci czynszu. Administrator udzieli wszystkich niezbędnych informacji.

A jak to Pani chce być najemcą to właściciel mieszkania na pewno udzielić wszystkich informacji.
Slodka 
   

Początkujacy


Wiek: 43
Dołączył: Pon Sty 02, 2017 13:56
Posty: 5
Skąd: Konin-Ślesin

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 8:25    Temat postu: Re: Spółdzielnia Mieszkaniowa budynek 41

papciu napisał:
Slodka napisał:
Hej, mam pytanie dotyczące spółdzielni mieszkaniowej. Od maja chce wynająć mieszkanie i zgłosić do spółdzielni liczbę osób i zaliczki na wodę i ogrzewanie. Ma może ktoś jakieś namiary na spółdzielnię i doradzi co zgłaszać( ilość )?


Hmm nie ogarniam. Jesteś właścicielem mieszkania i nie wiesz że nie ma spółdzielni tylko zarząd/administrator wspólnoty?

Slodka napisał:
Chodzi mi głównie o to jaki jest koszt czynszu administracyjnego i koszt innych opłat związanych z mieszkaniem, gdyż chce te opłaty wpisać w umowę najmu.
Ktoś? Coś? 2 osoby 35m2


No i znowu nie rozumiem jak można nie wiedzieć ile się płaci czynszu. Administrator udzieli wszystkich niezbędnych informacji.

A jak to Pani chce być najemcą to właściciel mieszkania na pewno udzielić wszystkich informacji.



Hmm...już ogarniam.
Odnalazłam się w temacie.
Znalazłam już Spółdzielnie. ...sorry WinkAdministratora i otrzymałam potrzebne mi informację.
A od forum oczekiwałam tylko informacji typu ,,zgłosić trzeba się do Asmy, tam Ci powiedza,,
Tak, tak....miałam kartę lokalu po odbiorze mieszkania i wtedy też ja złożyłam i wtedy też rzadna odpowiedź nie przyszła.

A kto pyta ten nie błądzi. ..Ale widzę że większość tutaj woli czytać i nie odpowiadac i nie pomagac mimo posiadającej już wiedzy.
Zamykam post.
Dzięki za dwa wcześniejsze komentarze.
niemalekko 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Kwi 03, 2017 17:13
Posty: 74
Skąd: poznan

PostWysłany: Śro Lip 18, 2018 14:37    Temat postu: Re: Spółdzielnia Mieszkaniowa budynek 41

nie chce zakladac nowego tematu. jakie sa wasze wrazenia jesli chodzi o komunikacje ze strony Pana Krzysztofa, w szczegolnosci mam na mysli reakcja na zglaszane reklamacje typu. kur*&%skie drzwi wejsciowe albo drzwi balkonowe?
MajkiRolna 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Lut 24, 2016 10:37
Posty: 143
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Lip 18, 2018 15:02    Temat postu: Re: Spółdzielnia Mieszkaniowa budynek 41

Jeżeli zgłaszasz takie usterki jak drzwi balkonowe albo drzwi wejściowe do mieszkania do p. Rojka to nie dziw się na brak reakcji. Takie rzeczy prosto do budimexu - to oni są gwarantem. Mówiąc ściślej do Nataszy Rau.
duckingman 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Nie Sie 14, 2016 0:16
Posty: 168
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Lip 18, 2018 23:51    Temat postu: Re: Spółdzielnia Mieszkaniowa budynek 41

niemalekko napisał:
nie chce zakladac nowego tematu. jakie sa wasze wrazenia jesli chodzi o komunikacje ze strony Pana Krzysztofa, w szczegolnosci mam na mysli reakcja na zglaszane reklamacje typu. kur*&%skie drzwi wejsciowe albo drzwi balkonowe?


Wszystkie tematy jakie miałem do p. Rojka i były w jego gestii załatwiał najszybciej jak mógł. Inna sprawa, że to co opisujesz tak jak już napisał MajkiRolna nijak się ma do Asmy i p. Rojka.
kaczor13134 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Wrz 19, 2017 11:14
Posty: 17
Skąd: Poznania

PostWysłany: Czw Lip 19, 2018 3:05    Temat postu: Re: Spółdzielnia Mieszkaniowa budynek 41

Z Panem Krzysztofem kontakt bardzo dobry. Natomiast Pani Natasza jak i cały budimex leci sobie w kulki...
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama